Volg De Stripdagen    op Facebook: of op Twitter: Terug naar Openingstijden: beide dagen 10:00 - 17:00 uur Blake en Mortimer Sarcofagen 6e continent, Bericht verleden beide HC linnen rug - groot formaat Frans le marqué jaune genummerd 449 - persmap De sarcofagen redelijk/goed   30-60 KAVELS 42 - 82 Veilingregels: *  De veiling vindt plaats om 15:00 uur op het Grote Podium. *  De kavels kunnen vanaf 13:30 tot 14:45 uur bekeken worden. *  Iedereen die mee wil bieden heeft een biednummer nodig. Biednummers kunnen    vanaf 13:30 uur bij het bekijken van de kavels opgehaald worden. *  Er wordt per opbod geveild. De hamerslag is daarbij bepalend. *  De hoogste bieder is gehouden het bod gestand te doen. *  Geïnteresseerden kunnen door het opsteken van hun hand kenbaar maken dat ze    bieden. De veilingmeester bepaalt wie aan bod is. *  De hoogste bieder wordt de koper. *  Boven op het afgeslagen bod komt 10% opgeld. *  Betaling vindt direct na de veiling à contant of per pin plaats. Na de betaling kan    men het kavel meenemen. *  De organisatie draagt geen enkel risico c.q. is niet aansprakelijk voor het geveilde    kunststuk, noch voor de daarover verstrekte informatie. Grote stripveiling, zaterdag 15:00 uur 82 albumkavels, gevolgd door enkele bijzondere originelen van Paul Geerts, Hans Kresse, Piet Wijn en de Toonder Studios’s 48 Storm 5 x hc, 14 sc Murena 7x, Ramiro 6x Collectie prestige hc Vink 6x Smurfen 14x, Johan en de Pierewiet 4x (Inclusief De fluit met zes smurfen) Collectie prestige Vink 1x sc, 5x hc Hans Kresse Vidocq 4x nl - 1x fr, De jeugd van Eric de Noorman deel 1 - De geschiedenis van Bor Kahn redelijk/goed   40-80 goed   15-30 goed   15-30 goed   15-30 redelijk   15-30 Zeven levens van de Sperwer 1t/m 7, Karaat 1 t/m 6 Mac Coy 1 t/m 21 3x Strijd om Trigië deel 1 Amsterdam boek, Oberon, Big Balloon (het kavel voor Rob van Bavel) Soda - hc 1 t/m 9, 10 sc Johan en de Pierewiet 12x redelijk   10-20 redelijk   10-20 goed   10-20 goed   20-30 goed   25-50 Divers Oberon strips 18 x o.a Johnny Goodbye, Donderpadjes, Philemon Imago Mundi 1t/m 10 - Dixie Road 1 t/m 4 Marvano Dallas bar 1 t/m 7 - persdossier Dallas Bar - Eeuwige oorlog 1 - Zeven dwergen Buck Danny - verboden gebied luxe HC auteurs-exemplaar nr 15 (gesigneerd) - vliegende taxi sc Partners 9x Sammy 23x redelijk/goed   15-30 goed   10-20 goed   15-30 goed   15-30 goed   10-20 goed   15-30 60 61 63 64 65 66 Olivier Blunder 12x Franka - Luxe HC tanden van de draak ongenummerd, on- gesigneerd plus 4 x Deens,  8 x Ned sc Alles van Vance complete verhalen 1-2-3-4-5-6-8-9-10 Collectie Pilote 1 t/m 17 Humor pakket 2 2x o.a Donito - Billy the CAT - Viloline Rosinski monografie + 4x HC vrije vlucht redelijk   10-20 goed   20-40 goed   30-60 goed   10-20 goed   10-20 Sarah Spits sc 18x Bob Morane 19x Bilal 7x hc diverse (o.a Lady in blue, met Franse en Ned.krant), Serpieri 1x Bilal 8x hc diverse (oa, Lady in blue incl krant) Bilal 2x sc Collectie Prestige hc 2x Serpieri, 2x Collectie Prestige 2x, Serpieri 2x redelijk   5-10 redelijk   5-10 redelijk   20-40 redelijk   20-40 redelijk/goed   15-30 redelijk/goed   15-30 Alex 25x sc, 1x hc groot formaat 'De dooltocht' Jimmy van Doren 1 t/m 12, Agent 421 7x Robbedoes & Kwabbernoot sc 19 t/m 50, QRN op Bretzelburg HC Lefranc 16x sc Auteurreeks 7x o.a Manara Buck Danny 19x sc goed   15-30 redelijk   25-50 redelijk   30-60 redelijk   10-20 redelijk   10-20 redelijk   15-30 Marsupilami 5x, Guust 8x sc (incl Guust en de Marsupilami) Axel Moonshine 8x, 7 dubbel Charly 1t/m 12, hc en sc - Soda sc 7x Kavels 1-41 Originelen 42 43 44 45 46 47 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 62 Diverse HC 7x redelijk   5-10 goed   10-20 67 68 69 70 71 72 73a 73b 74 75 76 77 78 79 80 81 82 4x groot formaat - Parispolis luxe - Kroniek der Guldensporenslag luxe, Hermann 'les Louis Du Wyoming', De wakers redelijk   15-30 redelijk/goed   5-10 goed   15-25 goed   15-30 redelijk   20-40 Download de veilingresultaten